Divoké Víno 70/2014

Dne 19. 3. 2014 vyšlo 70. číslo legendárního literárního časopisu „Divoké Víno“. Časopis vydává milý pan Ludvík Hess, kterého jsem měla tu čest poznat osobně. Po té, co se seznámil s mojí prací především kresbami, které jak doufám, jej oslovily, uvolil se a dal mi prostor ukázat moji tvorbu v právě vyšlém čísle.

Časopis Dikové Víno je skutečnou legendou a pamětí zvučných jmen jako B. Hrabal, E. Bondy, Kafka, Honze Krejcarové, J. Žáček, K. Sýs a dalších. „Divoké Víno“ je pro svůj obsah zařazeno do archivu Národní knihovny ČR a to pro svoji kulturní, vzdělávací, vědeckou, výzkumnou a informační hodnotu. Časopis porovnává tvorbu autorů ze šedesátých let s těmi současnými. Dává prostor poezii, próze, fotografii, malbě, kresbě, sochařství a dalším uměleckým oborům. Obsah časopisu je skutečně divoký a proto tak hodnotný.

Tímto děkuji panu Hessovi za možnost ukázat něco málo z mé tvorby, za milé setkání a seznámení se s ním. V aktuálním čísle mě najdete jako „erotického démona“. Děkuji za toto označení, protože vystihuje mé eroticky laděné kresby. Více o právě vyšlé galerii mých prací v Divokém Víně ZDE.

*On 19 3rd 2014 it became the 70th number of the legendary literary magazine "Wild Wine". The journal publishes dear Mr. Ludvik Hess, whom I had the honor to know personally. After he became acquainted with my work mainly drawings, which I hope will be addressed, and volunteered to give me space to show my work in the current issue of interrogation...


Divoké Víno 70/2014